ילדים.סיפור.הצלחה אנגלית

 
  קישורים נבחרים
 
 
 
 
  ילדים סיפור הצלחה אנגלית

שיטת הלימוד של חמוטל ללימוד השפה האנגלית ייחודית תחילה בכך שהיא שיטת לימוד המותאמת לילד הישראלי שנבנה לקלוט מידע בדרך בה העברית נקלטת לו כבר באופן טבעי.
כך לאחר שהילד כבר אינו חושש מהשפה ואינו חש מאוים בעזרת שיעורים קצרים לרוב של פחות משעה המלווים בעזרי תמיכה וזיכרון ושימוש חזק ביותר בכוחות הסקרנות והדימיון המלווים את עולמו של הילד הקליטה של השפה האנגלית נהיית קלה וזורמת ומלאת חיים.
הטיפים והקסמים אותם חמוטל והמדריכות שעברו תחת הכשרתה מותאמים בדיוק לילד לעולם הפנימי שלו ומובנים כך שהילד יוכל לקלוט את השפה ולהגיע ערוך ומוכן ולהיות בהקבצות המצטיינות בשנות החטיבה. האונה הימנית תעזור לילד לסחוב על גבו את כל המידע שהילד נדרש לזכור בלי להלאות אותו בשינון מייגע שלא מביא תוצאות קלות ומהירות לילדים שאינם בעלי זיכרון חזק או קליטה מהירה לשפות וכך הוא מחזיק מעמד לאורך שנים רבות עד שיסיים את שנותיו בלימודי האנגלית בבית הספר לכל הפחות.


  שיטת חמוטל שהינו אנגלית

סיפורי ההרפתקאות בהם חמוטל נעזרת וכן המדריכות שהוכשרו על ידה ללמד ילדים הינם מסקרנים ביותר וגורמים לראשונה שהילד יושב בשיעור המוגדר כשיעור אנגלית והוא אינו חושש או מאוים מהצרה שתפיל עליו המורה בשיעור הזה, הדקדוק בשפה האנגלית לילד דובר העברית שזורם בשפת האם שלו אבל מתקשה לרכוש שפה נוספת יכול להיות מבלבל ומתיש מאד את הילד הצעיר בגילאי בית הספר היסודי וההתשה הזאת היא בדיוק המקום שבו השימוש באונת המוח הימנית יכול להקל על המלאכה של קליטת השפה האנגלית ולהשאיר שם את המידע הזה לאורך שנים רבות בלי הבלבול המאפיין שליפת זיכרון מאונת המוח השמאלית (שנועדה בכלל לחקור וללמוד ולא לזכור פרטים ודקדוקים... )
כיום ישנן מדריכות בודדות שהוכשרו ללמד את השיטה באנגלית והביקוש רב על ההיצע וכמובן שלא תעזור לילד מדריכה פנויה במודיעין אם הוא גר בתל אביב.. אך עם הזמן נפתחים עוד ועוד קורסים להכשרת מדריכות באנגלית וההיצע מתחיל לגדול ולתת מענה לצורך העולה מן השטח.