ילדים.סיפור.הצלחה במודיעין

 
  קישורים נבחרים
 
 
 
 
  ילדים סיפור הצלחה במודיעין

שיטת הלימוד של חמוטל שהינו תפסה תאוצה וקצרה הצלחות בכל מקום בארץ שבו היא התחילה לפעול על ידי חמוטל עצמה בתחילה ולאחר מכן גם במקומות בהם הוכשרו המדריכות לעבוד בשיטת העבודה אותה פיתחה בעזרת הניסיון הרב שרכשה.
העיר מודיעין מטבע היותה עיר בבניה, עיר צעירה - הינה משופעת בתלמידים ותלמידות וכמו בכל מקום גם בעיר מודיעין ישנם את הצרכים העולם מן השטח והם לספק שיטת לימוד המותאמת לתלמידים שלא מצליחים לרכוש באופן חלק ושוטף את הקריאה לאשורה או להתגבר על הקשיים שמעלה מקצוע החשבון.


  שיטת חמוטל שהינו במודיעין

שיטת חמוטל שהינו במודיעין כבר פועלת על ידי המדריכה חגית ציון וכעת כשהיא עמוסה עד אפס מקום עקב השם ששיטת העבודה תפסה כאשר היא מצליחה לחולל שינוי והצלחה משמעותיים במקום שבו כולם נכשלו נכנסתי גם אני לעבוד במודיעין כי גם לילדי מודיעין מגיע להצליח בעזרת הקסם שמחוללת השיטה "ילדים. סיפור. הצלחה".
אפשרויות הלמידה השונות מובילות לפתרון ספציפי המתאים לכל ילד, הפתרון האידיאלי שהוא המיטבי לילדים הינו לימוד בשעות הבוקר בשעות בית הספר וכך כאשר הילד בריכוז המיטבי שלו או במידה וילד נוטל את הריטלין ודומיו העבודה נעשית בשעות שבו הוא תחת השפעת התרופה והתוצאות מגיעות בהרבה יותר זרימה וקלות מאשר העבודה בשעות אחר הצהריים שבה הילד כבר מותש יותר ומוסחת דעתו הרבה יותר בקלות וכךגם הילד מתחיל לצבור הצלחות במקום בו הוא נכשל לא פעם (בית הספר שלו) וגם בית הספר מקבל ילד שמגלה את יכולותיו רק היה צריך שיעזרו לו לגלות אותם ובעזרת שימוש באונת המוח הימנית כמעט כל ילד יכול לצבור הצלחות!

אשמח לעמוד איתכם בקשר, בכל הנוגע לשיעורים פרטיים בשיטת "ילדים. סיפור. הצלחה" במודיעין וכן ביישובי הסביבה (מכבים, רעות וכד') ולתת לכם את המענה המתאים במיוחד עבורכם ועבור הילד שלכם, מדריכה בשיטת חמוטל שהינו באיזור מודיעין: אורית לבנטל 0546500927.